O společnosti

​​ilustrační foto

V počátcích existence společnosti GELNAR reality bylo naší hlavní činností poskytování základních realitních služeb (nákup, prodej, pronájem) klientům, kteří hledali odbornou pomoc v oblasti realit. Postupně jsme naše služby rozšířili až do pozice komplexní realitní - facility společnosti (reality, správa a poradenství) kde nabízíme možnost zajištění všech realitních úkonů včetně administrativy.

Naší další činností je vyhledávání nemovitostí historického rázu a významu, kterým vracíme jejich původní tvář moderními prvky, technologií a přístupem.

Naše společnost se specializuje také na tzv. "NEVEŘEJNÝ PRODEJ", jelikož je mnoho důvodů (rodinné, podnikatelské, finanční, sousedské, osobní, soudní, atd.), kdy klient nechce prodávat svou nemovitost veřejně.

Pokud mezi ně patříte i Vy, určitě ji hned nenabízejte, kdekoliv a komukoliv, ale mějte k ní úctu a dejte jí možnost, aby si našla svého nového majitele za co nejvyšší cenu a přesto se nemusela podbízet na internetových serverech a sociálních sítích.

Zkuste neveřejný prodej s námi. Vaši nemovitost si vezmeme do péče a v případě potřeby ji připravíme, tak aby se nabízela v tom „nejlepším světle“ (používáme tzv. HOMESTAGING), zajistíme profesionální fotografie, spočítáme výnosnost, připravíme veškerou (případně zpracujeme i tech.) dokumentaci a odprezentujeme nabídku všem potenciálním zájemcům (máme širokou databázi klientů a také spolupracujeme se zahraničními partnery), tak aby zaujala. To vše Vám v případě exkluzívní smlouvy nabízíme zdarma. V případě, že nemovitost neprodáme do smluveného termínu, bereme to jako naše podnikatelské riziko do vynaloženého času a prostředků....


Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

*
*
*
*
email: fullname: fname: