O mně: Roman Gelnar

​​Roman Gelnar

Jmenuji se Roman Gelnar a jsem zakladatelem i jednatelem společnosti GELNAR reality s.r.o.

Realitní společnost jsem založil ze 2 důvodů:

  1. špatné zkušenosti s realitními společnostmi při mém zájmu o pořízení nemovitosti a jejího následného pronájmu.
  2. seznámení se se zkušenou a profesionální realitní makléřkou Ladislavou Karvanskou, se kterou jsme sehraný tým v naší společnosti.

Naší vizí není řadit se k realitním „šmejdům“ a vnucovat klientům extrémně nadhodnocené nemovitosti, či je tlačit k co nejnižší výkupní ceně. Taky není naším cílem se chlubit velikostí obratu či množství prodaných nemovitostí v krátkém čase. Nemovitosti nejsou rohlíky v krámě, či jiné běžné produkty z pásové výroby v továrně. Nemovitost je speciální produkt u kterého nemůžete tlačit na cenu či rychlost prodeje, jen proto, abyste splnili „business“ plán vašeho nadřízeného v realitní společnosti, který popravdě ani neví, jak se jmenujete.

Toto je dnes trend realitních společností, stačí se jen podívat na jejich webové stránky, kde se chlubí rychlostí prodeje či obratu, ale podstata realitního makléře jim uniká. Klientovi nejde o finanční obrat realitní kanceláře či rychlost prodeje jimi nabízených nemovitostí, ale o to, aby potřeba klienta koupit, prodat či pronajmout je realizována k jeho plné spokojenosti.

A to je náš prvořadý cíl.
Máte na mně nějaký dotaz? Kontaktujte mě!

*
*
*
*
fullname: lname: fname: email: